Site Rengi

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular

Bu Sayfada Özellikle Evden Eve Nakliyat İçin Sık Sorulan Soruları Yanıtladık

Mobilyalar İçin Marangoz Var Mı?

Mobilyaların sökümü ve tekrar kurulumu sertifika sahibi marangozlar tarafından yapılmaktadır. Sökülen her parça için ambalajlama ve numaralandırma işlemi yapılmaktadır. Taşınılan yeni adreste sizin istediğiniz yere tekrar kurulum yapılmaktadır. Her mobilyanın marka ve türüne göre özel marangoz gönderiyoruz. Ekibimizin en önemli personellerinin başında marangoz gelmektedir.

Beyaz Eşya ve Avize Montajı Yapıyor Musunuz?

Beyaz eşyaların sökümü ve kurallara uygun paketlenip taşınmasını tesissatçımız yapmaktadır. Taşınılan yeni adreste beyaz eşyalarınızın montajı yapılarak çalışır vaziyette teslim edilmektedir. Aynı şekilde avizelerin de montajı yapılmaktadır. Bununla birlikte özel üretim avizeler için profesyonel avize desteği almaktayız.

Kırılacak Eşya ve Küçük Eşya Paketlemesi Yapıyor Musunuz?

Kırılacak eşya, mutfak gereçleri, porselen, kristal vb. ürünlerinizi: hava baloncuklu pıt pıt, ambalaj kağıdı ve graft kağıtları ile sararak karton kutulara koyuyoruz. Ambalaj sistemimiz tek seferlik olup hijyen kurallarına uygundur.

Elbiselerim Nasıl Taşınıyor?

Elbiseleriniz kırışmadan mini askılı dolaplarımızla taşınmaktadır. Aynı şekilde katlanır elbiselerinizi de tek seferlik karton kolilerle taşıyoruz.

Çalışanlarınız Profesyonel Mi?

Çalışanlarımızın tamamı sabit kadrolu ve sigortalıdır. Aynı zamanda çalışanlarımızı ile alırken en az beş yıl ev ofis taşıma tecrübesi aramaktayız.

Araçlarınız Nasıl?

Araçlarımız çelik kapalı kasalı olup aynı zamanda içleri sunta ile kaplıdır. Araçlarımızın ön kabinlerinin genişliği sayesinde personelimiz her noktaya eksiksiz olarak gidebiliyor.