Sigortalı Evden Eve Nakliyat

03.12.2019
1.895

Ulusoy nakliyat olarak ister ev taşımalarında isterseniz de iş yeri taşımacılıklarından elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Kullanmış olduğumuz eşya taşıma ve koruma malzemeleri kesinlikle sektörün en iyileridir. Ulusoy Nakliyat gerçek ev ve iş yeri taşıma sigortası yapabilme yetkisine sahip nadir firmalar dandır. Değerli müşterilerimiz eşya taşıma ve koruma sigortasını her önüne gelen şirketin yapması mümkün değildir olamaz.

Sigortalı Ev Taşıma

Nakliyat hizmeti için gerekli önemlerin alınmaması nedeni ile her önüne gelen bu işi yapmaya başladı. Bunun hiç bir şekilde sektöre faydası olmadı. Ev taşırken tatlı rekabet dediğimiz sistemde kim daha iyi hizmet verebilir yaşırışından kendimizi korsanlardan nasıl koruyabiliriz düşüncelerine kapıldık. Bununla birlikte taşınılan yeni adreste eksiksiz kurulumuun yapılmasıdır. Eşyalarınızı taşırken ambalajlıyor ve paketliyoruz. Bunlar hasar alma olasılığını çok büyük oranda kesmektedir. Bununla birlikte çalışanlarımızın da işlerinde profesyonel olmaları hasar alma durumunu sıfıra kadar indirmektedir.

Ulusoy Nakliyat elinden gelenin en iyisini yapmaktadır. Bununla bilikte bazen de elimizde olmayan durumlardan sebep olarak taşımacılık esnasında hasarlar oluşabilir. Sadece taşıma esnasında hasar değil naklye sırasında da olabilir bu. Ulusoy ev ofis taşıma olarak bu gibi durumlarda anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketini devreye sokuyoruz. Ulusoy Nakliyat anlaşmalı olarak sigorta şirketi taşınma esnasında oluşan bütün hasarları kesinlikle değerinde karşılamaktadır.

Sigorta Yapabilen Firma İle Çalışın

Ev ofis taşıma hizmeti sunan ya da sunuyormuş gibi gösteren yerler emin olun tamamen bu yetkiye sahip kişi ya da kurumlar değildir. Ulusoy ev ofis taşıma olarak Avrupa standartlarında hizmet sunabilen ve bunu belgelerle kanıtlayan bir şirketiz. Sigorta şirketleri de bu işi tam anlamı ile yapamayan hiç bir sıradan nakliye şirketi ile çalışmaz. Bunun en büyük nedeni taşınma esnasında işini iyi yapamayan firma sigorta şirketini sürekli olarak zarara sokacaktır. Bizim gibi işinde gerçekten iyi firmalar sigorta şirketleri için de tercih sebebidir. Ayrıca sigorta yapabilmeniz için belirli belgelere sahip olmalısınız. Ulusoy olarak bütün yetki belgelerine sahibiz. Siz isteyin şirket olarak biz gerekeni ve istediklerinizi yapalım