Şehirlerarası nakliyat hizmetimiz ile istediğiniz yere taşının. İster evden eve nakliyat isterseniz de iş yeri için hizmet alın. Sizlere hatasız hizmet garantisi veriyoruz. Eşyalarınızı pratik ve zaman kaybetmeden taşıyoruz. Ülkemiz içinde en uzak noktaya bile kısa sürede varıyoruz. Uzun yol araçlarımız çeşitli boy ve ölçülerdedir. Şehirlerarası nakliyat hizmetimiz size özeldir. Araç içerisinde sadece sizin eşyanız yüklenmektedir. Size özel çıkan araçlarımızın fiyatları da ekonomiktir.

Taşınmadan bir hafta önce haber vermeniz durumunda indirimli fiyatlar alabilirsiniz. Ulusoy nakliyat güvencesinde ekonomik ücretlerle taşının. Hem kurulum hem de ambalaj konusunda en iyisi olduğumuza emin olabilirsiniz. Profesyonel ekiplerimiz siz nereye giderseniz gidin. Yanınızda olacaklar. Bütün kurulumunuzu eksiksiz olarak yapacağız. Aynı zamanda iş bitiminden sonra da size olan desteğimiz devam edecek.

Sigortalı Taşının

Eşyalarınızı sigortalıyoruz. Hem taşıma esnasında hem de araç yoldayken oluşabilecek bütün hasarları karşılıyoruz. Yaptığımız sigorta geniş kapsamlıdır. Küçük hasarlardan tutun. Eşyanın tamamını tazmin edebilecek kapsamdadır. Profesyonel hizmetimizin yanında garanti olarak sigortayı da mecburi tutuyoruz. Bu sayede hem eşyalarınızı hem de yaptığımız hizmeti garanti altına alıyoruz.

Sigortalama çok önemlidir. Sadece sizi korumuyor. Aynı zamanda bizi de koruyor. Taşınma esnasında oluşabilecek hasarlardan firmamız sorumlu. Bu nedenle sigorta yapmak bizim için çok önemli. Eşyalarınızın sigortasını anlaştığımız fiyata dahil olarak yapıyoruz. Bunun için ekstra bir ödeme yapmanıza gerek yok.

Profesyonel Ambalaj

Ambalaj ürünlerimiz kesinlikle en iyileridir. Eşyalarınızın ağırlığına ve dayanıklılığına göre kullanacağımız malzemeler değişiklik gösterebilir. Aynı zamanda malzemelerimiz temizlik kurallarına uygundur. Size özeldir. Eşyalarınızı yurt dışı taşıma özelliklerine göre ambalajlıyoruz. Taşınacağınız mesafe çok yakın olsa bile. Biz çok uzun yola taşınacak gibi ambalajlıyoruz. Bu sayede işimizi garanti altına almış oluyor.

İyi yapılmış bir ambalaj sayesinde hasarsız bir nakliye yapılır. Aynı zamanda iyi bir ambalaj iyi bir kurulumu da gerçekleştirir. Çünkü eksiksiz ve hasarsız taşınan bir eşyanın kurulumu daha kolaydır.

Önceden Yer Ayırtın İndirimi Kapın

Taşınacağınız yer belliyse önceden yer ayırtın. En az bir hafta öncesinden yer ayırmanız durumunda indirimlerimiz mevcut. %10 civarı indirim almak istemez misiniz? Firmamız en iyi hizmeti indirimli fiyatlarla kapınıza gönderiyor.