Ulusoy Ofis Taşıma

İşyeri taşımacılığında en çok tercih edilen firmayız. İş yerinizin büyüklüğü ne olursa olsun. Yanınızdayız. Taşınmanızı kolaylaştırmak için gerekli bütün donanıma sahibiz. Büyük ve ağır ofis taşımalarının neredeyse tamamını biz yapıyoruz. Buna üniversiteler, laboratuvar ve araştırma merkezleri de dahil. Özellikle resmi kurum taşımalarında firmamız tercih edilmektedir. Günümüz şartlarında gerekli bütün kurumsallığa sahibiz. Ayrıca bir çok ödül ve teşekkür belgelisine de sahibiz.

Ulusoy Nakliyat geniş araç filosuna sahiptir. Bununla beraber iş yeri taşımacılığında büyük bir geçmişe sahibiz. Bir çok farklı sektörde bir çok deişik iş yeri taşıma hizmeti sunduk. Bunun içerisinde müzeler bile var. Hassas eşya taşımadan tutun. En ağır vinçli taşımalara kadar işinizi kolaylaştırıyoruz. Eksiksiz bir donanım ve malzemeye sahibiz.

Sigortalı Ofis Taşıma

Ofis içerisinde bulunan bütün ürünlerinizi sigortalıyoruz. Değeri çok yüksek olan ürünlerinizi de tek tek sigortalıyoruz. Bunun içerisinde çok yüksek değere sahip ürünler de olabilir. Taşınma işine başlamadan önce bütün sigortalama işlemlerini tamamlıyoruz. Sigortalama işlemi ile taşınma işimizin önemli bir kısmını hallediyoruz. Bu çok önemli bir olaydır. Bir çok iş yerinde değeri milyonları geçen özel ürünler var. Bu nedenle sigortayı mecburi tutuyoruz.

Sunduğumuz hizmetler arasında en önemlilerinden biri de ambalajdır. Ambalaj sistemimizle eşyalarınızı hasarlara karşı koruma altına alıyoruz. Özellikle dijital ürünlerin ambalajı profesyonellik ister. Bir çok dijital ürün değil çarpma sarsılma ile de hasar alabilir. Bunlar için sadece ambalaj yeterli değil. Aynı zamanda profesyonel de taşınması lazım.

Ücretsiz Keşif

İş yerinizi ücretsiz olarak ziyaret ediyoruz. Nasıl bir çalışma yapılması gerektiğine bakıyoruz. Size nasıl bir hizmet sunacağımızı açıklıyoruz. Bunların neticesinde fiyat çalışması yapıyoruz. Keşif esnasında yapacağımız hizmetlerle birlikte yapamayacağımız hizmeti de anlatıyoruz. Sizlere vereceğimiz hizmetin fiyatlandırma çalışmasını sunuyoruz. Kabul etmeniz durumunda taşınma süreciniz başlamış sayılır.

Keşif için gelen personelimiz aynı zamanda işinizden de sorumlu olacaktır. İşinizin başlangıcından sonuna kadar yanınızda olacak. Sizin adınıza işin gidişatını takip edecek. Eksiklik veya aksaklık durumlarında sizin adınıza hemen müdahalede bulunacak. Aynı zamanda sorumlu kişi keşif esnasında size verdiği bütün sözleri tutmak için de orada olacak.