Hakkımızda

Biz Kimiz

Hakkımızda

 İstanbul'da hizmet veren nakliye şirketi olarak Türkiye'nin 81 iline güvenli taşımacılık hizmeti vermekteyiz.Ulusoy Ev Ofis Taşıma ve Depolama hizmetleri konusunda uzun yıllardır hizmet sunan firmamız her zaman sektörde yol gösterici nitelikte yenilikler yapmaktadır. Türkiye geneli en iyi nakliye firması olarak Dünya geneli olarak da bizden daha iyi hizmet sunabilecek firma yok.İş yeri ve ev eşyası taşımanın yanı sıra firmamız, antika, hassas taşıma ve sanat eserleri taşımacılığı hizmetleri de sunuyor. Firmamız çağı takip ederek her zaman en iyisini en hızlı şekilde sunabilecek durumdadır.Ulusoy Nakliyat çağa ayak uydurarak ve sektörde yenilikler yaprak Türk hizmet kalitesini bütün Dünya’ya gösterebilecek nitelikteyiz. Kurumsallığını tamamlamış, kalitesini kanıtlamış firmamızdan profesyonel hizmet almanız bir telefon etmek kadar basit. 

Çağımıza Uygun Araç Gereç

Ödüllü Hizmet

Profesyonel Kadrolar

Uzman ÇözümlerÜlkemizde ve yurtdışında Türk hizmet kalitesini açıkça tanıtan ve bilinen firmayız. Bununla gurur duyuyor ve daima bu hizmeti sürdürmeyi amaçlıyoruz.

30 yılı aşkındır İstanbul'da evden eve nakliyat, ofis taşıma ve eşya depolama gibi lojistik alanlarda faaliyet göstermekteyiz. İstanbul'da 15 farklı şube ile size en yakın firmamızdan hizmet alın.