Ulusoy Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Amacımız evinizi hiç taşınmamış gibi yeni adresinize kurmak. Taşınacağınız mesafe ne olursa olsun. Biz eşyalarınızın taşınma sürecini üstleniyoruz. Bunu yaparken size zaman kaybı yaşatmıyoruz. Aynı zamanda sadece hasarsız taşımacılık bizim için yeterli değil. Bununla beraber eksiksiz bir kurulum hizmeti de sunuyoruz. Bizden ev taşıma hizmeti aldıktan sonra herhangi bir usta ya da işçiye ihtiyacınız kalmamalı. Hatta elbiseleriniz dahi kırışmadan taşınmalı. Aynı zamanda bütün bu hizmetler temizlik kurallarına uygun olmalı. Yani bizden sonra herhangi bir temizlik işlemine de ihtiyaç durmamalısınız.

Sigortalı Taşının

Çağımızın en iyi ambalaj ürünlerini kullanıyoruz. Aynı zamanda bir eşyanın nasıl ve ne şekilde taşınması gerektiğini de çok iyi biliyoruz. Ambalaj ve taşıma sistemimiz baştan sonra profesyoneldir. Fakat taşınma esnasında oluşabilecek hasarlara karşı eşyalarınızı garantiye alıyoruz. Geniş kapsamlı nakliye sigortası ile eşyalarınızı güvence altına alıyoruz. Sigortamız en küçük hasarınızdan en büyük hasarınıza kadar karşılar. Taşınma günü sigorta devreye girer. Hasar tespiti için taşınmadan iki gün sonrasına kadar devam eder. Bu süreç boyunca bizden dolayı oluşmuş bütün hasarları karşılar.

Firmamız eşya taşıma sigortasını bütün sigorta şirketleri ile yapabilmektedir. Çünkü hasarsızlık durumundan dolayı sigorta şirketleri sigortalama işlemlerimizi anında onaylamaktadır. 2023 şartlarında ev eşyalarının fiyatları çok yükseldi. Bu nedenle çok fazla hasarlı taşıma yapan nakliyat firmaları ile sigorta şirketleri çalışmaz. Ulusoy Nakliyat olarak hizmet kalitemizi sigorta şirketlerine dahi sorabilirsiniz.

Profesyonel Hizmet Alın

Özellikle çalışanlarımız en iyileridir. Bilinçli görev paylaşımı sayesinde herkes görevini en iyi biçimde yerine getirmektedir. Her personelimizin yaptığı iş çok önemlidir. Pozisyonu ne olursa olsun işini en iyi şekilde teslim etmek zorundadır. İşimizi çok seviyoruz. Aynı zamanda işimizi mükemmel bir şekilde sonuçlandırmak için hiç bir masraftan çekinmiyoruz. En büyük yatırımımız olan personellerimiz ile gurur duyuyoruz. Nakliyat esnasında gelen bir ekibimiz içerisinde aşağıdaki personel listemiz yer alır.

  • Marangoz ( Sertifika Sahibi )
  • Elektirikçi (Avize ve Beyaz Eşya Montajı)
  • Ambalaj Personeli ( Eşyaların Profesyonel Ambalajını Yapar)
  • Taşımacı ( Eşyaların Çarpmadan Taşınmasını Sağlar

Evden eve nakliyat ekiplerimizin tamamında yukarıda yazan personelleri zorunlu tutuyoruz. Bunların sayısı eşya miktarınıza göre değişmektedir.

Anahtar Teslim Hizmet Alın

Eşyalarınızın yoğunluğu ne olursa olsun. Hiç taşınmamış gibi yeni adresinizde olacaksınız. Bütün kurulumunuzu eksiksiz olarak yapacağız. Ayrıca herhangi bir temizlik yapmanıza gerek kalmayacak. Çünkü size özel malzemelerle eşyalarınızı taşıyoruz. Aynı zamanda taşınma süreci boyunca ev içerisinde yine temizlik kurallarına dikkat ediyoruz. Bu sayede kir ve leke olmadan eşyalarınız yeni adresinizde olacaktır. Evden eve nakliyat hizmeti için bazı hizmet unsurlarını aşağıda listeleyeceğiz.

  • Kırılacak Eşya Paketleme
  • Ufak Tefek Eşya Paketleme
  • Askılı Elbise Taşıma
  • Hassas Ambalaj
  • Ağır Ambalaj

Hassas ambalaj sistemimiz ile dijital ürünlerinizden antikalarınıza kadar profesyonel ambalaj yapıyoruz. Aynı zamanda ağır ambalaj sistemimizle de en ağır eşyalarınızı bile koruma altına alıyoruz. Kullandığımız ambalaj ürünleri çeşitlidir. Taşınacak eşyanın ağırlık ve hassasiyetine göre değişiklik gösterir.

Taşındıktan sonra yerleşme çok önemlidir. Bu nedenle eşyalarınızın yerleşimi ve kullanılır vaziyette teslimatını sağlıyoruz. İşinizi biz takip ediyoruz. Her ekibimizin başında bir uzman personelimiz mevcut.

Kontrollü Teslimat

Nakliye hizmetinizi kontrol ederek teslime diyoruz. Taşınmanız bittikten sonra eşyalarınızın hasar tespitini beraber yapıyoruz. Hasarlı eşyalarınız varsa bunların tespitini yapıyor ve tutanak tutuyoruz. Bunun sonucunda hasar tazmini hemen sağlanmaktadır. Aynı zamanda sadece hasar tespiti yapmıyoruz. Bununla beraber kurulum tespiti de yapıyoruz. Bütün eşyalarınızı hatasız kuruduk mu? Bunun tespitini yapıyoruz.

Bizden kaynaklı eksik bir kurulum var mı? Bu durumda kurulumun tamamlanmasını sağlıyoruz. Eşyalarınız arasında kurulumu servis tarafından yapılması gereken şeyler olabilir. Bu durumda ekspertiz esnasında bunu sizlere bildiriyoruz. Bunlar klima, doğal gaz bağlantısı, ses stüdyosu gibi ürünler olabilir. Bu gibi durumlarda bizim bunları söküp kurmamız zorlaşabilir. Bu nedenle eğer isterseniz ekibimiz içerisine teknik servis araştırması yaparak personel dahil edilebilir.

Bütün kotnroller yapılır. Eğer verdiğimiz sözleri tam tutmadıysak. Ya da herhangi bir hasar ya da kurulum eksiği varsa ödeme almıyoruz. Eksiklikleri tamamladıktan sonra ödeme talep ediyoruz. Firmamız verdiği hizmete sonuna kadar güveniyor. Bu nedenle kontrolleri sizinle beraber uzman personelimiz de yapıyoruz.