Eşya Depolama

Anasayfa » Eşya Depolama

Ulusoy Eşya Depolama

Ev eşyası depolama ile artık fazla eşyalarınız sizin için yük olmasın. İster eşyalarınızın tamamını isterseniz de belirlediğiniz eşyaları sizin için güvenlikli ve profesyonel depolarımızda saklıyoruz. Firmamız Ulusoy eşya depolama hizmeti ile artık fazla eşyalarınızı ya da eşyalarınızın tamamını depolarımızda huzur içinde tutabilirsiniz. Ulusoy nakliyat ve depolama hizmetini birleştirerek en iyi hizmeti sunabilecek bir çalışma ortaya çıkarıyoruz. Ev eşyası depolama hizmeti için öncesinde sizlere göndereceğimiz ücretsiz eksper ile ne kadar alan kaplayacağınız ve ne kadar bir ücret tutacağını sorabilirsiniz. Eşya taşıma ve depolama için ailenizin şirketiniz Ulusoy her zaman sizlere bütün teşkilatı ile hizmete hazırdır.

Ulusoy Ev Ofis Taşıma İle Depolama

Depolama alanlarımızın tamamı toz ve nemden uzaktır. Ulusoy nakliye olarak eşyaları depolarımıza almadan önce hazır hale getiriyoruz. Eşyaların depolanmadan önce hazır hale getirilmesi işlemi:

Eşyaların de monte edilmesi: marangoz tarafından sökülen eşyaların sökülmesi işlemleri yapılmaktadır. Ulusoy ambalajlama sistemi ile sökülen eşyaların her biri etiket sistemi ile etiketlenip numaralndırılmaktadır.

Beyaz eşyaların sökülmesi: Bu işlemi yine Ulusoy nakliyat bünyesinde çalışan tesisatçı ve elektrikçi yapmaktadır. Burada çok önemli noktalardan biri de bu eşyalar içerisinde ıslak ya da çürüyecek ürün bırakılmamasıdır. Bunlar zamanla çürüme ve koku yapabilir.

Eşyaların Paketlenmesi: Eşyaların tamamı toz ve neme karşı korunabilecek ve aynı zamanda taşınma esnasındaki darbelere karşı da korunacak şekilde ambalajlanır. Ulusoy Nakliyat olarak depolama için kullandığımız ambalaj malzemelerinin tamamı firmamıza ait ve özeldir.

Sözleşme: Ulusoy ev ofis taşıma ve depolama şirketi ile müşteri arasında depolanan eşyaların taşıma koşullarını barındıran sözleşme imzalanmaktadır. Sözleşmemize çeki listesi de dahil edilmektedir.

Ulusoy Nakliyat çağımız standartlarına uygun olan taşıma ve depolama servisleri sunmaktadır. Müşterilerimizin istediği kadar alan oluşturabiliyoruz. İhtiyacınız kadar alan kiralayarak eşyalarınızın depolanması için en net yeri seçebilirsiniz. Depo oluştururken bizim için toz ve nemden uzak olması son derece önemdir. Aynı zamanda Ulusoy nakliyat depolarının tamamı temizlik kurallarına uygundur. Geniş kapsamlı olarak hazırlattığımız sigortamız depoya giren her eşya için ayrı ayrı uygulanmaktadır.

Ulusoy Nakliyat İle İçiniz Rahat Olsun

Ulusoy Nakliyat ve profesyonel kadroları eşyalarınızı garantili ve profesyonel olarak saklıyor. Oda sistemli depolarımıza size ait odanıza eşyalarınız yerleştikten sonra içiniz rahat olarak evinize gidebilirsiniz. Güvenlik sistemleri ve Ulusoy nakliyat güvenlik personellerimizle eşyalarınızı sorunsuz olarak saklayın.

 

eşya depolama