Bağdat Caddesi No 242 Şaşkın Bakkal Kadıköy/İSTANBUL

Eşya Depolama

Anasayfa » Eşya Depolama

Ulusoy Eşya Depolama

Eşya depolama tesislerimiz sayesinde artık eşyalarınızı huzur ve güven içinde depolayın. Depo alanlarımız firmamıza ait olup inşaat aşamasında iken eşya depolamacılığı için özel olarak tasarlanmıştır. Toz, kir ve nemden uzak en iyi biçim ve programda depolama hizmeti sunuyoruz.

Depolama alanlarımızın güvenliği 7/24 olarak faaldir. Bununla birlikte kamera ve gözetleme sistemlerimiz de son modeldir. Aynı zamanda depo alanlarımızın kullanımı ve oda bölümlerinin girişi sadece firma yetkilileri ve eşya sahipleri tarafından yapılabilmektedir.

Ulusoy Ev Ofis Taşıma İle Depolama

Eşyaların de monte edilmesi: Ekiplerimizde bulunan sertifikalı marangozlarımız ile en iyi şekilde mobilyalarınızı söküyor ve paketliyoruz. Aynı zamanda öncesinde yapmış olduğumuz keşif sonrası bütün sökülecek ve paketlenecek ürünleriniz için profesyonel personeller gönderiyoruz.

Beyaz eşyaların sökülmesi: Beyaz eşyalarınızı sökerken bağlantılarının hasar almamasına dikkat ediyoruz. Aynı zamanda beyaz eşyaların depolarda koku yapmaması için gerekli ürünler kullanıyor ve ambalajlıyoruz.

Eşyaların Paketlenmesi: Ambalaj sistemimiz en iyisidir. Eşyalarınızı ambalajlarken en iyi ürünlerle ambalajlıyor ve taşıyoruz. Taşıma esnasında oluşabilecek darbeleri önleyen ve eşyaları toz, kir ve nemden koruyan malzemelerimiz en iyisidir. En az on yıl boyunca eşyayı koruyabilecek niteliktedir.

Sözleşme: Ulusoy ev ofis taşıma ve depolama şirketi ile müşterileri arasında eşyaların depolanma koşulları, sigorta bedeli ve ücretlendirmemeleri de barındıran geniş kapsamlı bir sözleşme yapılmaktadır.

Çağımıza uygun hizmet ve geçmişten gelen birikimle eşyalarınızı en iyi şekilde koruyor ve taşıyoruz. Siz bizden isteyin biz yapalım. Ne kadar isterseniz o kadar kalır eşyalarınız depolarımızda istediğiniz zaman geri teslimat ve kurulum yapıyoruz.

Ulusoy Nakliyat Ev Eşyası Depolama

Ulusoy Nakliyat ve profesyonel kadroları ile hem taşıma hem depolama için sorunsuz hizmet garantisi veriyoruz. Sizin eşyalarınız bizim emanetlerimiz. Biz onları en iyi şekilde taşıyıp koruyacağımızın sözünü veriyoruz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
444 2 957