Ulusoy Eşya Depolama

Eşya depolama için en önemli unsurların başında depolama alanları gelir. Ulusoy nakliyat depolama alanları firmamıza aittir. Tesis şeklinde olan depolarımız inşaa aşamasından beri hesaplanarak yapılmıştır. Toz, kir ve en önemlisi nemden çok uzaktır. Eşyalarınızı depolarken sizlere en az on yıl sorunsuz depolama garantisi veriyoruz. Eşyalarınız bizdeyken en küçük hasar ya da ziyanı almayacak.

Eşyalarınızın konulduğu alan size özeldir. oda sistem depolarımızın anahtarı sizde olacak. İstediğiniz zaman gelip eşyalarınızı görebilirsiniz. İstediğiniz zaman da eşyalarınızı teslim alabilirsiniz. Firmamızın herhangi bir süre kısıtlaması yok.

Size Özel Odalar

Eşyalarınız size ait odalarda depolanmaktadır. Odalarımız çeşitli boylarda ve hacimlerdedir. Eşya miktarınıza uygun olan odayı kiralayabilirsiniz. Bu sayede eşyanızın kapladığı alan kadar kira ödersiniz. Ayrıca depolama alanlarımızın tamamı 7/24 güvenlik kontrolü altındadır. Oda giriş anahtarını müşterilerimize teslime diyoruz. Depolama esnasında eşyaların nasıl ve ne şekilde yerleşilmesi- gerektiğini uzman personellerimiz ayarlıyor.

Eşyalar odalara yerleştirilirken yapmanız gerekenler:

  • Çeki Listenizi Alın
  • Sözleşmenizi Alın
  • Sigorta Poliçenizi Alın
  • Anahtarınızı Alın
  • Alabileceğiniz Eşyaları Kolay Yere Koyun

Yukarıda yazılanların tamamını size veriyoruz. Bunları eşyalarınız kamyona yüklenirken size veriyoruz. Ayrıca depoya gelme imkanınız yoksa öncelikle alacağınız eşyaları bize bildirmelisiniz. Depolama yaparken bunları ön kısımlara yerleştiriyoruz. Bu sayede tekrar alımı daha kola olacaktır.

Eşyalarınızı Sigortalıyoruz

Depolanacak eşyaları sigortalıyoruz. Sigortamız geniş kapsamlıdır. Ayrıca iki tane farklı sigorta yapıyoruz. Eşyalarınızın hem nakliyesini hem de depolamasını sigortalıyoruz. Ulusoy evden eve nakliyat hizmeti ile depolama hizmetini birleştirdi. İkisini de üstlenerek garanti veriyoruz. Nakliye esnasında oluşabilecek hasarlara karşı taşıma sigortası yapıyoruz. Bu sayede eşyalar depolara taşınırken oluşabilecek hasarları tazmin edebiliyoruz.

Depolarda bulunan eşyalar için ise: depolama sigortası yapıyoruz. Bu sayede depo içerisindeyken doğal afet, yangın, hasar ve sorunlardan oluşabilecek zararınızı karşılıyoruz.

On Yıl Ambalaj ve Depolama Garantisi

Kullandığımız ambalaj ürünleri en iyileridir. Ayrıca bu ürünleri nasıl kullanacağımızı çok iyi biliyoruz. Bizim yaptığımız ambalaj 10 yıl bozulmaz. En az on yıl boyunca da eşyaları dış etmenlerden korur. Aynı zamanda depolama için bize bıraktığınız eşyalara da on yıl sıfır hata garantisi veriyoruz. Aldığımız gibi teslim etme garantisi veriyoruz.