anasayfa Yazı, Ulusoy Nakliyat

En İyi Nakliye Firması Ulusoy

En iyi nakliye firması olan Ulusoy olarak her zaman her koşulda sizlere hizmete hazırız. En eski aynı zamanda köklü nakliyat şirketi olarak hizmetinizdeyiz. Büyük bir birikimi ve geçmişse sahip olan firmamız size en iyisini sunabilmek için geçmişin birikimi ve günümüz teknolojilerini harmanlayarak hizmet sunuyoruz. 60 yıllık geçmişe sahip olan şirketimizden hiç çekinmeden hizmet alabilirsiniz. En iyisi olabilmek için çok çaba verdik. Her zaman her koşulda müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayabilmek için emek verdik. Siz nerede ve nasıl bir durumda olursanız olunun, evinizi ya da iş yerinizi taşırken ailenizden biri olarak hizmet veriyoruz. Nakliyat sektöründe bir çok hizmetimiz mevcut. Fakat kuru yük taşımacılığı ile ev taşıma arasında çok büyük farklar var. Bunların en belirgin olanı iste ev taşımadır. Ev taşıma işinde müşterilerimizin özel alanlarına girmekteyiz. Bizi kabul ettikleri bu alanda ailelerinden biri gibi davranmalı ve saygılı olmalıyız. İşimizde başarılı olmamızın temel sebebi budur. Eşya taşıma değil yuva taşımaya geldiğimizi çok iyi biliyoruz. Sektörde sadece kendi firmamızı düşünerek hareket etmiyoruz. Aynı zamanda bizimle aynı sektörde hizmet veren firmaların da işini iyi yapmasını istiyoruz.

Nasıl En İyi Nakliyat Firması Olduk?

Bir sektörde en iyisi olabilmek için kesinlikle öncelikle işinizi sevmeniz gerekli. İşini sevmek işin en iyisi olmanın yarısıdır. İşini seven firma ve çalışanları işinde en iyisi olabilmek için daima çalışır ve emek verir. Biz de aynen bu şekilde devam ettik. Hiç biz zaman enerjimizi ve işimize olan bağlılığımızı kaybetmedik. Tabi ki sadece işini sevmekle işler bitmiyor. Bununla beraber işine saygı göstermen ve en iyi hizmeti sunabilmen gereklidir. Bunları nasıl yapabileceğimizi ve en önemlisi çalışanların tamamına nasıl yaptırabileceğimizi sürekli araştırdık. Profesyonel destekler alarak işimizin ve çalışanlarımızın güzelleşmesini ve performansının artmasını sağladık. Özellikle evden eve nakliyat sektörüde çalışanlarımızın hepsini itina ve büyük bir titizlikle seçtik. Burada çalışanların en iyisini elinizde tutabilmek ve onların enerjilerini kaybetmeden işlerine sarılabilmelerini sağlamak en büyük çabalarımızdan biridir. En az 5 kişiden oluşan ekiplerimizin tamamının işlerini sevmesini ve benimsemesini sağladık. Toplamda 78 ev ve ofis taşıma personeli olan firmamız, bütün personelleri ile gurur duymaktadır. Geniş araç filomuz ve zamanında gideceği yere varabilen nitelikte olmaları nedeni ile müşterilerimizi bekletmeden hizmet sunduk.

Ambalaj ve Paketleme Hizmetini Geliştirme

Kullandığımız ambalaj ürünlerinin tamamı profesyonel ve aynı zamanda hijyen kurallarına uygundur. Araç gereçlerimiz ve personelimiz en iyileri arasından seçilmektedir. Özellikle Covit-19 sürecinde seçtiğimiz ambalaj ürünlerinin tamamını temizlik kurallarına uygun olanlarından seçmekteyiz. Kullandığımız ambalaj ürünlerinin tamamı tek seferlik olup sizlere özeldir. Ambalaj ürünlerimizi oluştururken ve liste çıkarırken şuna dikkat ettik: Bu ürünler hem çok koruyucu olmalı hem de temiz olmalı. Bu ikisini bir arada barındırabilen özelliklere sahip ürünler kullandık. Fakat araştırmalarımız sonucunda şuna ulaştık: bir ambalaj ürünü tek başına çoğu zaman koruyucu olamıyor. Bununla beraber çoğu ambalaj ürünü için tamamlayıcı destek ürünleri temin ettik. Bunların doğru biçimde ve doğru eşyada kullanılmasını sağladık. Antika taşıma ve hassas eşya taşımacılığı konularında da çok büyük tecrübelere sahibiz. Gerekli görülen durumlarda eşyaların taşınması ve korumaya alınabilmesi için sandıklama hizmeti sunuyoruz. Sandıklama: hassas eşyaların kendi ölçülerine göre ve onlara özel olarak tasarlanmış taşıma kutularıdır. Sandık yapıldıktan sonra eşyaların sandık içinde sabitlenmesi için strafor ve pıt pıt kullanıyoruz.

Eşya Taşırken Nelere Dikkat Ediyoruz?

Çağımızın en büyük sorunu olan bulaşıcı hastalıklardan dolayı, işe başlamadan önce kesinlikle sağlık kurallarına uygunluk gösteriyoruz. Bunu yapabilmek için çalışanlarımızın düzenli kontrolünü ve sağlık durumunu yakından takip ediyoruz. Taşınma esnasında kullandığımız ambalaj ürünlerimizi de özellikle tek seferlik ve hijyen kurallarına uygun olanlardan seçiyoruz. Taşınma zamanında da aynı şekilde bütün çalışanlarımız gerekli önlemleri alarak ve dar ortamlarda kalabalık oluşturmadan hizmet veriyor. Aynı zamanda nakliyat esnasında en önemli durumların başında söküm ve kurulum gelmektedir. Özellikle mobilyaların sökümü ve kurulumu için sertifika sahibi ve işinde gerçekten profesyonel olan personeller yönlendiriyoruz. Şunu iyi biliyoruz ki marangoz iyi değilse nakliyat hizmetini de iyi bir şekilde teslim etmek mümkün olmaz. Bu nedenle marangozlarımızı en iyileri arasından özenle seçiyoruz. Bununla beraber paketleme ve ambalajlama personellerimiz de teknik olarak neyin şekilde paketlenmesi gerektiğini iyi biliyor. Bu nedenle taşınma günü hiç bir eksiklik ve aksaklık olmadan eşyalarınızın taşınması ve kurulumunu yapıyoruz.

Ücretsiz Ekspertiz

İşimizi garantiye almak için öncesinde ücretsiz olarak ekspertiz yapıyoruz. Ekspertiz sadece fiyatlama için değil, bununla beraber eşyaların taşınması için analiz fırsatı sunuyor bize. Evinizde nasıl eşyalar var ve bu eşyaları taşırken nasıl bir hazırlık yapmamız gerekiyor bunu da belirliyoruz. Ön hazırlığı yapılan ve bilgi sahibi olunan bir eşyanın sorunsuz taşınması çok daha kolaydır. İşimizi kolaylaştırmak net fiyat çıkarmak ve en önemlisi işimizi söz verdiğimiz gibi teslim etmek için ekspertizi ücretsiz olarak sunuyoruz. Ekspertiz esnasında gelen personelimiz işinde uzmandır. Aynı zamanda bu personelimizin imza yetkisi de bulunuyor. Anlaşmanız durumunda karşılıklı olarak sözleşme imzalayabilir ve anlaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir