Antika Taşıma konusunda en iyi ve köklü firma olarak ürünlerinizin garantili ve sigortalı taşınacağının sözünü ve teminatını veriyoruz. Bizimle çalışarak antika ve sanat eseri taşıma hizmetlerinizi içiniz rahat ve huzurlu taşımanın rahatlığını yaşayacaksınız. Ulusoy Nakliyat uzun yıllardır sunmuş olduğu antika ve sanat eseri taşıma hizmetine her zaman olduğu gibi en iyisini sunarak devam etmektedir.

Ulusoy Nakliyat olarak antika taşımacılığı hizmetimizle, antika eşyalarınızı gönül rahatlığı ile taşıyabilirsiniz. Geçmişin verdiği birikim ve tecrübe ile ve şu anki profesyonelliğimizin birleşimi sonucunda mükemmel bir nakliyat hizmeti sunuyoruz. Antika ve sanat eseri taşımacılığı konusunda Türkiye’nin en iyi nakliye firmasıyız. Ulusoy nakliyat olarak iyi bir hizmeti sunabilmek için gerekli olan bütün donanım ve gereksinimlere sahibiz. Antika eşyaların taşınabilmesi için anlaşmalı olduğumuz marangoz atölyelerinde ürünlerinize özel ve uyumlu olan ölçülerde taşıma sandıkları oluşturuyoruz. Ulusoy antika taşıma servisi sayesinde antika eşyalarınızı büyük bir hassasiyet ve titizlikle taşıyor ve yeni adreste kuruyoruz.

Antika Nakliyat

Antika eşyalarınızı taşımacan önce uzman personelimiz tarafından yerinde ziyareti ve keşfi yapılır. Bu sırada eşyanın nasıl ve ne şekilde taşınması gerektiği kararlaştırılır. En iyi nakliye sonucunu elde edebilmek için planlama ve programlama yapmaktayız. Ulusoy antika ve sanat eseri taşıma servisi her zaman ücretsiz ekspertiz hizmeti ile sizlere hizmete hazırdır.

Ambalajlama ve paketleme sistemlerimiz tamamı ile profesyoneldir. Sandıklama sistemi ile nakliye hizmetini gerçekleştiriyoruz. Antikaların boyutu ve hassasiyet durumuna göre eşyaların özel ambalaj ve paketleme ürünlerini oluşturuyoruz. Genel olarak kullandığımız malzeme sandıktır.

Sanat Eseri ve Tablo Taşıma

Ulusoy antika ve sanat eseri taşıma servisleri için kullandığımız araçlar ve mazelemler hassas taşıma için özel tasarlanmıştır. Eşyalarınızın paketlenerek taşınmaya hazır bir şekle getirilmesi ile taşınacağı araçlar ve taşıyıcı personeller de son derece önemlidir.

Ulusoy Sanat eserleriniz boyutlarına göre özel hazırlanan kaplama çerçeveleri ile taşınmaktadır.

Yumuşak hava baloncuklu naylonlar graft kağıtları diğer yumuşatıcı ve koruyucu ürünlerle paketliyoruz.

Bütün taşıma süreci boyunca eşyalar sigortalanmaktadır. Sigortalanma ve bedeli sözleşmede yazılmaktadır.

Ulusoy Ev Ofis Taşıma Güvencesi

Ulusoy eşya taşıma hizmeti ile ister evden eve nakliyat isterseniz ofis taşıma isterseniz de hassas nakliye hizmetleri alabilirsiniz. Şirket çalışanlarımız ve zero yöneticileri olarak aldığımız işleri en üst kalitede teslime edeceğimizin sözünü ve garantisini veriyoruz. Ulusoy nakliyat güvencesi ve kalitesinde hizmet alabilmek sizlere bir telefon tıklamak kadar yakın. Eşyalarınızın en iyi koşullarda sorunsuz ve sıkıntısız taşınacağı ve onlara özel kalıplara konulacağı garantisini veriyoruz.