Hakkımızda

Hakkımızda

Ulusoy Nakliyat 36 Yıldır hizmet veren evden eve nakliyat Emin olun ki evden eve nakliyat sürecinin iyi geçmesi iyi bir planlama yapmanıza bağlıdır. Kendiniz ve aileniz eşyalarınızı ne kadar iyi paketler ve farklı gruplar halinde ayırırsanız taşınma sonrası tüm kolileri açmadan hangi eşyanın hangi kutuda olduğunu kutulara yapıştırdığınız etiketler ile kolayca öğrenebilirsiniz. Böylece sadece ihtiyacınız olan kolileri sırasıyla açar evde çok fazla bir karışıklık çıkarmadan tüm kolileri yerleştirmiş olursunuz. Eğer bu kolilere içindekilere ve gideceği odaya ilişkin notlar almaz iseniz taşınmadan sonra ihtiyacınız olan eşyayı bulmak çok zorlaşacak ve evin çok fazla dağılmasına da neden olacaktır. Etiketler ayrıca kolileri taşıyan evden eve Firmaları içinde bu kolileri nasıl taşıyacakları veya kamyona yüklerken nasıl yükleyecekleri hakkında bilgi verir. Bu bilgiler eşyanın zarar görmesini engellemek için çok önemlidir.

şehirler arası nakliyat

şehirler arası nakliyat

Ulusoy Nakliyat : Paketleme Yapmak Özen İster!

Paketleme yapmak emin olun hem sizin başınızın ağrımasını engelleyecek hem de eşyalarınızın zarar görme riskini azaltarak içinizin rahat olmasını sağlayacaktır. Yakın bir yere, birkaç sokak aşağıya taşındığınız zaman paketlemeye pek özen göstermemeniz normaldir. Ancak Evden Eve Taşımacılık ‘ta eşyalarınız belki 24 saat Nakliyat kamyonunda kalacak ve belki 2 bin km yol gidecek. Bunca yolda eşyalarınız yol ve kamyonun gelgit hareketleri ile birbirine değecektir. Eşyalarınızın en az derecede hasar görmesi için iyi bir paketleme yapılması gerekmektedir. Paketlediğiniz kolilerde eğer kırılabilecek bir eşya var ise mutlaka “KIRILABİLİR” etiketleri yapıştırın veya ispirtolu kalem ile kolilere yazın. Hangi odaya gidecekse koliye bu bilgileri yazmanızda karışıklığı önleyecek bir önlemdir. Ekstra paketleme önlemleri hem sizin hemde Evden Eve nakliyat firmanızın işini daha kolaylaştıracaktır.

Ulusoy: Firmalardan Bunları İsteyin!

Evden eve nakliyat için kullanılan kamyon olabildiğince yeni olsun. Taşımaya gelecek kamyon sizin için doğru büyüklükte ve hacimdeolsun. Eşyalarınızı taşıyacak araç evden eve nakliyat için gerekli belgelere sahip olsun. Ve en önemlisi de anlaşmaya vardığınız her konuyu firma ile yapacağınız sözleşmeye dâhil etmeyi unutmayın. Bu tür önlemler sizi hem korsanlardan korur hem de oluşabilecek tehlikelerden!

Ulusoy Nakliyat 41 Senedir sektörde siz değerli müşterilerine hizmet veren kalitesi ile uzmanlığı ile marka olmuş tek resmi "Ulusoy Nakliyat" firmasıdır..