Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat

beylikduzu-evden-eve-nakliyat

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat Depolama

Nakliyecilik ile ilgili çok yanlış bilinen uygulamalar vardır. Nakliyecilik bir eşyanın bir yerden bir yere taşınması olarak düşünülmemelidir. Nakliyecilik daha geniş bir perspektif gerektirir. Profesyonelce yapılan bir nakliye işleminde öncelikle Ekspertiz hizmeti sunulmalıdır. Beylikdüzü evden eve nakliyat firması olarak bizden istediğiniz hizmet sonrası hemen evinize ekspertizimizi yolluyoruz. Ekspertiz sizlerin eşyalarınızın analizini yapmaktadır.

Beylikdüzü Evden Eve Asansörlü Taşıma

Bütün eşyalarınıza bakarak eşyalarınız ile ilgili genel bir fiyat çıkarmaktadır. Buna taşıma mesafesi de eklendikten sonra sizlere bir rapor halinde sunulmaktadır. Bu sebeple siz bu hizmeti alırken fiyatlandırmanın somut verilerini elde etmiş olursunuz. Bilindiği gibi bazı firmalar hizmet verirken eşyaları dahi görmeden fiyat vermektedir. Sistemli ve kaliteli iş misyonunu üstlenen Beylikdüzü evden eve nakliyat firmamız da kesinlikle şüpheye yer yok.

Ekspertiz hizmetinden sonra evinize gelen profesyonel de monte ekibimiz öncelikle eşyalarınıza zarar vermeden çok hassas bir biçimde de monte işlemini gerçekleştirecektir. Beyaz eşyalar, mobilyalar, elektrik – elektronik eşyalar profesyonel ekipler yardımı ile kısa sürede sökülmektedir. Bir taraftan da uygun teçhizat ve malzemeye sahip ambalajcılarımız da eşyalarınızı özelliklerine uygun kutu ebadı ve yöntemler ile çok iyi bir biçimde ambalajlamaktadır. Ambalajlama sistemimiz çok nitelikli bir biçimde yapılmaktadır.

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat Kurumsal Taşıma

Öyle ki taşıma sırasında en ufak sürtme veya çarpma durumunda eşyalarınıza en ufak zarar dahi gelmeyecektir. Gelmesi durumunda kurumsal yapısı ile firmamız bünyesindeki sigorta şirketi bu zararın tamamını karşılamaktadır. Verdiğimiz bütün hizmetler siz değerli müşterilerimizin mutlu bir beylikdüzü evden eve nakliyat süreci geçirmesi içindir. Eşyalarınızın de monte ve taşınıp kamyona bindirilme sürecinde gösterilen hassasiyet aynı şekilde aktarma sırasında ve yeni evinize eşyaların götürülmesi sırasında da devam edecektir. Yeni evinize gelen eşyalarınız çok güzel bir biçimde ambalajlarından çıkarıldıktan sonra montaj boyutuna geçilir. İlk olarak beyaz eşyalarınız ve diğer elektronik eşyalarınız sizlerin istedikleri yere monte edildikten sonra iş diğer eşyaların çıkarılması ve düzenlenmesi boyutuna gelir. Yine sizlerin istediği şekilde istifleme yapıldıktan sonra en oturulabilir bir kıvama getirilir. Sizin yapacağınız tek şey yeni evinize gelip huzurlu bir biçimde yeni evinizin tadını çıkarmaktır.