Belgeler

Belgeler

Ulusoy Nakliyat Belgeler

Firmamız “ULUSOY NAKLİYAT” Resmi Web Sitesi Olup, Müşteriye Verilen tüm hizmetlerimizde Kurumsal Bir Firma İle çalışma avantajları sunulmaktadır, Ulusoy Nakliyat olarak karşınıza bir çok nakliye firması çıksada sitemizde beyan ettiğimiz web siteler haricindeki sitelerini firmamızla hiçbir alakası bulunmadığı gibi, ismimizi hukuk dışı menfaatleri için kullanmakta olup, bugun birçok mağduriyet yaşanmasına sebep olmuşlardır. Bu Firmalarla Hukuk nezdinde mücadelemiz sizlerin mağduriyetini önleme adına sonuna kadar sürecektir.

Lütfen Talepleriniz doğrultusunda karşınıza çıkan ve marka diye tercih ettiğiniz ulusoy nakliyat firmasının resmi evraklarını göstermesini isteyin, Firmamzın isim hakkı nı kullanan ve bizi taklit eden firmaların hakkında bileri uyarmanız ve şikayet etmenizi kesinlikle öneriyorz

Firmamız kalitesi ile hizmet anlayışı ile bu firmalardan kat kat üstün hizmet vermekte sizlere ayrıcalılar sunmaktadır.

İletişim Adreslerimizden bize ulaşrak taleplerinizi, öneri ve görüşleriniz, özellikle hizmet sonrası aksaklılkları düzeltmek için şikayetlerinizi bize bildirebilirsiniz.

Ulusoy Nakliyat 41 Senedir sektörde siz değerli müşterilerine hizmet veren kalitesi ile uzmanlığı ile marka olmuş tek resmi "Ulusoy Nakliyat" firmasıdır..