Araçlar

Araçlar

şehirler arası nakliyat

şehirler arası nakliyat

Ulusoy Nakliyat Araçlar

Firmamız “ULUSOY NAKLİYAT” Bugün evden eve nakliyat, ofis taşıma, kurumsal taşımacılık dahi birçok hizmet alanında sizlere kaliteyi sunmuş, geniş araç ve personel sayısı ile hizmetin sunulması alanında ileriye yönelik çalışmaların mimarı olmuştur.

Gerek Kuırumsaal bir firma olmamız gerekse müşteriye karşı sorumluyluklarımız bizleri kalite ve güven odaklı hizmet sunma adına çalışmalarını geliştirmeye yönlendirmiş, bugün sunulan her hizmetin müşteride bıraktığı iz dikkate alınmıştır.

Müşterinin memnuniyeti doğrultsunda eşyaların güvende taşınması için arçalarımızın bakımı sürekli yenilenmiş, deneyimli ve uzman şöförler ile hizmet gerçekleştiirilmiştir.

Yol ve İklim Durumumuna göre araçlarda önlem alınmış, herhangi bir aksaklık olmaması adına tüm belgeler eksiksiz olarak temin edilmiştir.

Yola çıkacak şöförlerimizin nakliye ve taşımacılık alanında profesyonel deneyime sahip olmasına dikkat edilmiş yükleme ve boşaltma sırasında gerekii tedbirleri alacak tecrübesi olması üzerinde hem fikir olunmuştur.

Ulusoy Nakliyat 41 Senedir sektörde siz değerli müşterilerine hizmet veren kalitesi ile uzmanlığı ile marka olmuş tek resmi "Ulusoy Nakliyat" firmasıdır..